• +4 0722 783 065
  • info@roadgrandtour.ro

One Night Stand - 25 august 2016, Academia Titi Aur

Descriere

A venit si momentul acesta, momentul in care "motoarele Hemi" trebuie sa se ambaleze. 
Night Race intr-o noua forma, intr-o noua locatie. Academia Titi Aur isi va deschide pentru noi portile. 
Competitia se va desfasura sub forma unei curse de eliminare atat la fete cat si la baieti - NIGHT RACE KNOCK-OUT, pentru ca se va aprinde nocturna doar pentru noi

Limita de locuri in cursa fetelor - 50. Primul tur este de incalzire si recunoastere a traseului, incepand din al 2-lea tur, ultima sportiva ce va trece penste linisa de Start/Sosire este eliminata. Cursa va decurge dupa aceleasi reguli pana cand vor ramane 2 concurente din care se va alege invingatoarea. 

Limita de locuri in cursa baietilor - 40 sportivi Amatori si 15 sportivi Elite. In cazul in care una dintre categorii nu va aduna respectivul numar de sportivi, acest numar poate fi completat de cealalta categorie. Primul tur este de incalzire si recunoastere a traseului, incepand din al 2-lea tur, ultimul sportiv ce va trece penste linisa de Start/Sosire este eliminat. Cursa va decurge dupa aceleasi reguli pana cand vor ramane 2 concurenti din care se va alege invingatorul. 

Se vor premia Locurile 1 din fiecare categorie, Open fete, Open Amatori baieti, Open Elite baieti cu cate 700 lei, plus premii din partea sponsorilor.
Rezervările pentru această cursă s-au încheiat.

Detalii

Înscrierile se realizeaza doar online.

Taxa de înscriere/ciclist : 40 lei 

Plata se face prin ordin de plată în contul organizatorului:

Asociatia Judeteana de Ciclism Prahova
IBAN : RO07 BTRL 0300 1205 U449 39XX,
Banca : TRANSILVANIA sucursala Ploiesti. 

În momentul rezervării locului în cursă, vei apărea în lista de participanți corespunzătoare turei pentru care ai optat, cu status-ul NECONFIRMAT. După efectuarea plătii, poate dura în jur de 3 zile până status-ul tau să fie confirmat.
Dacă până la inchiderea finala a înscrierilor, nu ai status-ul CONFIRMAT, nu vei mai putea participa la cursă.
25 August - Academia Titi Aur

Predare kituri 17:00
Start fete ora 19:00
Start baieti ora 21:00

in cazul in care locurilor nu se vor completa se va reveni asupra orelor de start.
Predare kituri 17:00 - Academia Titi Aur

Se vor premia Locurile 1 din fiecare categorie, Open fete, Open Amatori baieti, Open Elite baieti cu cate 700 lei, plus premii din partea sponsorilor.

Lista participanților


Nume Prenume Sex Vârstă Nivel Categorie Echipă Confirmat
43 Macovei Gabi Masculin 32 Amator Masculin 30-39   Pedal_Of_Honor Da
32 Iuga Zora Feminin 30 Amator Feminin 19-29   Daimon Women Cycling Team Nu
43 manescu vlad Masculin 33 Amator Masculin 30-39   Giant Team Romania Da
42 Barbu Leonard Masculin 21 Expert Masculin 19-29   CSA Steaua București Da
42 Leasu Daniel Masculin 24 Amator Masculin 19-29   HC Cycling Team Nu
41 Stan Emanuel Masculin 18 Expert Masculin <=18   CS Otopeni Da
43 Dan Balan Masculin 34 Amator Masculin 30-39 Nu
43 Pesa Alexandru Masculin 35 Amator Masculin 30-39   Oracle Cycling Team Da
43 Minca Bogdan Masculin 36 Amator Masculin 30-39   Balaceanca.kom Nu
41 Dumitrescu Gerhard Masculin 18 Amator Masculin <=18   SportGuru-BCR Nu
41 Vasiloiu Valentin Masculin 17 Amator Masculin <=18   C.S Petrolul Ploiești Da
41 Grigore Adrian Masculin 16 Expert Masculin <=18   CS Otopeni Da
41 Georgescu Teodor Masculin 18 Expert Masculin <=18   CS Otopeni Da
43 Filip Alex. Masculin 38 Amator Masculin 30-39   Orange Da
33 Filip Maria Feminin 37 Amator Feminin 30-39   Orange Da
43 Manole Paul Masculin 38 Amator Masculin 30-39 Da
43 Bercea Marius Masculin 39 Amator Masculin 30-39 Da
43 Marcu Eugen Masculin 32 Amator Masculin 30-39 Nu
32 Has Diana Feminin 24 Amator Feminin 19-29 Da
42 Cristea Madalin Masculin 24 Amator Masculin 19-29 Da
41 Eduard Stefan Masculin 16 Expert Masculin <=18   CS Otopeni Da
43 Sandu Marc Masculin 37 Amator Masculin 30-39   Focus FreeRider Da
42 Marasescu Alexandru Constantin Masculin 30 Amator Masculin 19-29 Nu
42 Petrache Alexandru Mihai Masculin 29 Amator Masculin 19-29 Da
42 Dan Andrei-Tudor Masculin 22 Amator Masculin 19-29   Plimbaretii Da
41 Andrei Ionuț Andrei Masculin 18 Amator Masculin <=18   C.S Petrolul Ploiești Da
43 Enache Cristian Masculin 37 Amator Masculin 30-39 Da
33 Gal Diana Feminin 35 Amator Feminin 30-39   Vodafone Cycling team Da
43 Carlan Mircea Masculin 36 Amator Masculin 30-39   Giant Team Romania Da
45 Constantinescu Gheorghe Masculin 60 Amator Masculin 50-59 Nu
42 Mustață Rudolf Masculin 20 Expert Masculin 19-29   CS Otopeni Da
43 Samuel Medrea Masculin 34 Amator Masculin 30-39   Bicheru Cycling Nu
41 Bidilici Cristian Masculin 18 Expert Masculin <=18   CSA Steaua București Da
43 Cearnau Adrian Masculin 32 Amator Masculin 30-39   Plimbaretii Da
43 Petre Victor Masculin 32 Amator Masculin 30-39   Drunkcyclist Nu
43 Pulpă Alexandru Masculin 36 Amator Masculin 30-39 Da
32 Zapodeanu Anca Feminin 27 Amator Feminin 19-29   HC Cycling Team Nu
42 perianu vlad gabriel Masculin 30 Amator Masculin 19-29   Surzilor Nu
42 GRECU Alexandru Masculin 29 Amator Masculin 19-29 Nu
44 Porumb George Masculin 48 Amator Masculin 40-49 Nu
44 Tarciuc Costel Masculin 42 Amator Masculin 40-49 Da
42 Botescu Andrei Masculin 26 Amator Masculin 19-29 Nu
33 Ceausescu Adriana Feminin 40 Expert Feminin 30-39   SportGuru-BCR Da
43 BAZAVAN RAZVAN Masculin 31 Amator Masculin 30-39 Nu
42 Norbert Szabó Masculin 24 Expert Masculin 19-29 Da
33 Radu Roxana Feminin 37 Amator Feminin 30-39   Daimon Women Cycling Team Da
42 Daniel Madaras Masculin 22 Amator Masculin 19-29   C.S.Tri-Aluta Nu
42 Iorga Andrei Emil Masculin 29 Amator Masculin 19-29 Nu
43 Stroescu Radu Masculin 37 Amator Masculin 30-39 Nu
42 Istrate Georgian Eduard Masculin 22 Amator Masculin 19-29 Nu
43 Tudosie Liviu Masculin 37 Amator Masculin 30-39 Nu
42 Nechita Andrei Masculin 29 Expert Masculin 19-29   Cycling Team Timisoara Da
43 Scarlat Stefan Masculin 34 Amator Masculin 30-39 Nu
32 Coteață Ana-Maria Estera Feminin 22 Expert Feminin 19-29   SportGuru-BCR Da
32 Miriam Stan Feminin 20 Expert Feminin 19-29   CS Otopeni Da
43 Bidilici Cosmin Masculin 33 Amator Masculin 30-39   Daimon Men Cycling Team Da
44 Plesea Radu Masculin 44 Amator Masculin 40-49 Nu
45 Georgiadis Georgios Masculin 52 Amator Masculin 50-59   CSA Steaua București Da
41 baciu iulian Masculin 19 Expert Masculin <=18   CS Olimpia Da
41 Iliuta Dragos Masculin 17 Expert Masculin <=18   Cs.Olimpia Da
42 Marius Petrache Masculin 30 Expert Masculin 19-29   CSA Steaua București Da
41 Dan Mihai Cristian Masculin 18 Expert Masculin <=18   Olimpia Bucuresti Da
41 Cristian Mihnea Masculin 19 Amator Masculin <=18   Cs. Olimpia Bucuresti Da
43 Ionescu Mihai Masculin 39 Amator Masculin 30-39 Da
44 Cincora Cosmin Masculin 41 Amator Masculin 40-49 Nu
42 Rusu Mihail Masculin 29 Amator Masculin 19-29   Cogeme Cycling Club Da
43 Mihailescu Alexandru Masculin 31 Amator Masculin 30-39 Nu
41 Pal Adrian Masculin 18 Expert Masculin <=18   CS Otopeni Da
43 Somesan Radu Masculin 40 Amator Masculin 30-39 Da
43 Radoi Petrisor Masculin 39 Amator Masculin 30-39   Basso Team Nu
43 Nicolae Mihai Masculin 36 Amator Masculin 30-39   DAIMON cycling Da
43 Sarbu Ionut Masculin 35 Amator Masculin 30-39 Nu
33 Calugaru Andreea Feminin 32 Amator Feminin 30-39   Bike Geek Da
32 Galeteanu Ana-Maria Feminin 27 Amator Feminin 19-29 Da
43 eremie eugen Masculin 38 Amator Masculin 30-39 Nu
33 Cecilia Dalvaru Feminin 34 Amator Feminin 30-39   Scott Geiger Team Nu
35 Stan Gabriela Feminin 51 Amator Feminin 50-59   Daimon Women Cycling Team Da
41 Cojanu Andrei Masculin 18 Amator Masculin <=18   SportGuru-BCR Da
44 Burdalescu Bogdan Masculin 41 Amator Masculin 40-49 Da